Volné pracovní místo
23.9.2016

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele

odborného výcviku se zaměřením na obor Číšník-servírka.

Dobré pracovní podmínky, příjemné prostředí, šikovní žáci.

Nástup možný po dohodě od října 2016.

Bližší informace: RNDr. Dušan Erban, erban@obchodniskola.cz

tel: 773 786 252

Projekt „Podpora výuky cizích jazyků“
24.11.2015

více v sekci O škole – Projekty

Muzeum romské kultury v Brně
14.10.2015

V rámci probíhajícího projektu Poznáním k přátelství jsme 7. 10. 2015 odjeli na exkurzi do Muzea romské kultury v Brně.

Více v sekci O škole - Akce školy - Exkurze a výlety

ZŠ Trmice

Vloženo: 28.1.2015 | Autor: Zahradnicek | Zobrazeno: 9574x

Už to zase začalo...

Včera jsme se rozloučili s krásnými prázdninami, dnes je den pro školu velice významný: Vítá zpět své žáky a hlavně nové tváře, které ji budou důležitou část svého života navštěvovat.

Prvňáčky přivítali v aule p. ředitel Mgr. Pavel Caitaml s paní zástupkyní Mgr. Radkou Vaverovou a třídní učitelky Mgr. Mirka Gašparecová a Mgr. Iva Fialová. Někteří přišli slavnostně oblečeni a s velikými kornouty. Ve třídách pak na nové žáčky čekaly dárkové balíčky se školními potřebami – dárkový set od HOKA spol. s r. o. a barevné krabičky na zdravou svačinku s naučnou pracovní knížkou o potravinách a pexesem od Městského úřadu v Trmicích ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem.

Milí žáci, přejeme Vám mnoho úspěchů školních i mimoškolních, spoustu báječných zážitků s kamarády a radosti ze života ve škole!

Vaši učitelé